KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9005625
nr 900 5625
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Akvarell, Harald Wiberg (1908-1986), Sjöfåglar, signerad, 13 x 38
Utrop:
2.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2014
kl 20:17:18
500 kr
350 kr
450 kr
600 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg